A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Полтавський фаховий коледж підприємництва і ресторанного бізнесу
(Полтавський комерційний технікум)

Циклові комісії товарознавчих та оргтехнічних дисциплін

Торгівля, підприємництво та біржова діяльність сьогодні є перспективними сферами для працевлаштування молоді.

Динамічний розвиток торгових підприємств та підприємницької діяльності зумовлює значну потребу у фахівцях економічних спеціальностей, яких ми готуємо для роботодавців.

Циклові комісії товарознавчих та оргтехнічних дисциплін здійснюють підготовку фахових молодших бакалаврів для сучасних підприємств в галузі торгівлі та ресторанного бізнесу.

 

Циклова комісія товарознавчих дисциплін

До складу циклової комісії входять:

БИРГАНОВА Надія Василівна – голова циклової комісії товарознавчих дисциплін, викладач вищої категорії;

СЛЮСАРЕНКО Валентина Миколаївна – викладач вищої категорії, викладач-методист;

СЛЮСАРЕНКО Юлія  Василівна – викладач першої категорії;

ПЕТРУХНО Тетяна Костянтинівна – викладач першої  категорії;

ГУРІНА Олена Сергіївна – викладач спеціаліст.

Циклова комісія оргтехнічних дисциплін

До складу циклової комісії входять:

ОЛІЙНИК Валентина Олексіївна – голова циклової комісії оргтехнічних дисциплін, викладач вищої  категорії, викладач-методист;

ГОТВЯНИК Людмила Вікторівна – викладач вищої категорії;

СКРИПАЙ Лілія Григорівна – викладач першої категорії;

ЛУГОВА Мар’яна Вікторівна – викладач другої категорії;

ГОРБАТЮК Людмила Михайлівна  – к.е.н., викладач спеціаліст.

Основна мета діяльності циклових комісій - підготовка висококваліфікованих конкурентоздатних фахівців, які володіють теоретичними та практичними навичками з організації та здійснення підприємницької та біржової діяльності, дослідження стану ринку товарів, асортименту, споживчих  властивостей, вимог до якості товарів.  

    Завдання циклових комісій:
- Упровадження перспективних та ефективних технологій, форм і методів навчання, які б забезпечували єдність навчання, виховання й розвитку студента, активізацію його пізнавальної діяльності.
- Формування в студентів досконалих знань, умінь та дослідницько-творчих здібностей, схильності до креативного мислення.
- Удосконалення науково-методичного рівня викладання дисциплін, вивчення і поширення кращого педагогічного досвіду.
- Підготовка студентів до свідомої та активної участі в суспільному житті.

Для виконання цих завдань у своїй роботі викладачі використовують різні новітні технології та засоби навчання, реалізуючи  диференційований підхід до студенів, а саме: творчо-пошукову діяльність, кейс-метод навчання, ролеві, ділові ігри, аналіз виробничих ситуацій, проблемне навчання, ознайомлення студентів з новітнім передовим досвідом підприємницької діяльності.

Доброю традицією стали заходи, що пропроводяться в коледжі протягом місячника циклової комісії, а саме: відкриті заняття з застосуванням інноваційних методів та інтерактивних засобів навчання; гурткова робота, спрямована на формування творчого, мислячого фахівця в галузі торгівлі та комерційної діяльності; позаурочні заходи: професійні конкурси з імітацією функцій майбутнього товарознавця-комерсанта; майстер-класи з екологічної упаковки товарів.

Для підготовки студентів циклові комісії забезпечені спеціалізованими навчальними кабінетами, де проводяться викладання дисциплін професійної підготовки.

Сучасним підприємствам потрібні конкурентоспроможні фахівці, готові працювати і нових умовах та за новими технологіями. Тому викладачі циклів ставлять собі за мету - акумулювати усі нововведення, які з'являються на ринку освітніх послуг, вивчати їх пропагувати серед студентів.

У сучасних регаліях це забезпечить вимогливих роботодавців висококваліфікованими фахівцями в галузі підприємництва та біржової діяльності.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування