A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Полтавський фаховий коледж підприємництва і ресторанного бізнесу
(Полтавський комерційний технікум)

Студентське самоврядування

Студентське самоврядування – це форма самоорганізації здобувачів освіти, механізм представництва й відстоювання своїх прав, можливість самореалізації. Саме студентське самоврядування покликане захищати права здобувачів і бути їхнім представником в адміністрації коледжу.

Студентське самоврядування визначається правом і реальною здатністю студентської громади самостійно вирішувати питання в межах чинного законодавства й Статуту закладу освіти.

Метою студентського самоврядування є створення умов для самореалізації особистості здобувачів і формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результат своєї праці.

Діяльність органу студентського самоврядування спрямована на удосконалення навчального процесу, підвищення його якості, забезпечення виховання духовності та культури здобувачів, зростання у студентської молоді  соціальної активності. Забезпечення захисту прав та інтересів здобувачів та їх участь в житті коледжу.

У Студентській раді кожен зможе знайти порозуміння, підтримку та допомогу. Ви станете впевненими в собі, успішними, будете влаштовувати заходи і проводити їх, працювати в команді, придбаєте різні професійні навички і багатий життєвий досвід.

Насправді, як саме буде діяти студентське самоврядування у коледжі, залежить від ТЕБЕ.

Бо саме ТИ –  можеш стати вагомою часткою студентської громади, яка зможе все. Саме ТУТ зможеш здійснити неймовірні ідеї, найсміливіші фантазії. 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування